Nimeni nu poate ramane indiferent la suferinta celor care au mai ales probleme de sanatate.
Am sa le ajut si eu, atat cat pot pe doamna Gabriela sa-si vada copiii si pe Nicol sa-si vada parintii. Sper sa o faceti si voi si sper din suflet ca cele doua sa fie sanatoase.
Mai multe despre doamna Gabriela puteti citi aici
http://gabrielatudorache.blogspot.com/
iar despre cazul lui Nicol pe blogul Adelei Zilahi de exemplu.
Placinta cu crema de gris si afine
-
M-am trezit intr-o buna dimineata cu gandul la o placinta Bougatsa. Dar nu
orice fel de Bougatsa, ci cu afine. Am cautat…
Articolul Placinta cu crema de ...
Acum 6 ore

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu